Přeprava stavebních strojů

Zabýváte-li se myšlenkami, jak bezpečně přepravit stavební stroje a techniku na vámi požadované místo, pomůžeme vám. Kromě pronájmu stavební techniky se specializujeme také na nákladní dopravu a přepravu pracovních strojů po Libereckém kraji. Důraz klademe na přesnost a spolehlivost. Náš schopný tým se postará o to, aby každá technika dorazila na místo určení včas. 

Vlastníme moderní vozový park

Náš vozový park se skládá z moderní flotily vozidel, s nimiž vám můžeme garantovat bezproblémovou přepravu stavebních strojů. Nákladní přepravu pracovních strojů a techniky zajišťujeme v Liberci, Jablonci nad Nisou, Hrádku nad Nisou, České Lípě, Mimoni, Novém Boru, Varnsdorfu, Rumburku, Turnově, Českém Dubu, Frýdlantu a v ostatních částech Libereckého kraje. 

Proaktivní přístup k vašim potřebám

V GIGA-RENTU si zakládáme na individuálním přístupu k vašim potřebám. S naším týmem odborníků v oblasti přepravy pracovních strojů a stavební techniky zákazníkům poskytujeme individuální a flexibilní řešení bez ohledu na to, zda potřebujete přepravit malý stroj, či těžký stavební náklad. Postaráme se o přepravu této techniky. To vše bez podmínky pronájmu některé z našich plošin. 

Vaše důvěra = náš závazek

Vážíme si důvěry, kterou v nás vkládáte. Děláme tak maximum proto, abychom vám zajistili jen kvalitní služby a servis, který splní vaše očekávání. S nákladní dopravou a následnou přepravou stavebních strojů od GIGA-RENTU se můžete spolehnout na bezstarostné realizování vašich projektů. V případě dotazů či zájmu o přepravu pracovních strojů nebo stavební techniky volejte na +420 607 142 936 nebo +420 601 330 225, či pište na e-mail info@giga-rent.cz.

Potřebujete přepravit pracovní stroje?

Kontaktujte nás

Proč si vybrat GIGARENT?

Doprava na místo

Plošiny dopravíme přímo k vám na místo.

Servis 24/7

Jsme tu stále pro vás, nonstop.

Stroje ve výborném stavu

Naše stroje jsou připraveny pracovat.

Vzdálená podpora

Rádi vám poradíme i na dálku.