Pronájem plošin

Nůžkové plošiny pro práci ve velkých výškách

Nůžkové plošiny jsou skvělou volbou především ve vnitřních objektech s pevnou plochou, kde je potřeba se bezpečně pohybovat ve výškách vertikálně k podlaze. Uplatnění najdou ale i v lehčím terénu. Využívají se například při malování či instalacích elektrických zařízeních. Jejich výhodou je snadná obsluha, vysoká nosnost a rozměrná pracovní plocha.

Všechny nůžkové plošiny

Kloubové plošiny pro maximální dosah do stran

Kloubové plošiny jsou šikovnou technikou všude tam, kde je třeba překonávat terénní či výškové překážky do více směrů. Své uplatnění nachází v interiéru i exteriéru, například při čištění fasád a všech pracích, které vyžadují dosah na velké vzdálenosti a flexibilitu. Jejich výhodou je flexibilita, maximální dosah a naprostá stabilita při práci.

Všechny kloubové plošiny

Sloupové plošiny pro lehčí práci především v interiéru

Sloupové plošiny se hojně využívají zejména v interiérech. S oblibou je používají ve stavebnictví, kde jsou skvělou alternativou k žebříkům, některým typům výtahů, ale i lešení. Neméně populární jsou také u mnoha úklidových firem, neboť jejich výhodou je snadné ovládání, skvělá mobilita a malé rozměry.

Všechny sloupové plošiny

Potřebujete si pronajmout zvedací plošinu?

Poskytujeme pronájem plošin v Liberci a libereckém kraji. Rovněž nabízíme pronájem plošin v Jablonci nad Nisou a v neposlední řadě pronájem plošin v Hrádku nad Nisou. Naše nůžkové, kloubové i sloupové plošiny jsou připraveny pustit se ihned do práce. Techniku přepravíme na místo a zaškolíme vás v její obsluze. Vyberte si vhodnou plošinu a realizujte své plány.

Kontaktujte nás

Proč si vybrat GIGARENT?

Doprava na místo

Plošiny dopravíme přímo k vám na místo.

Servis 24/7

Jsme tu stále pro vás, nonstop.

Stroje ve výborném stavu

Naše stroje jsou připraveny pracovat.

Vzdálená podpora

Rádi vám poradíme i na dálku.